Skip to content

Om All Things Live Norway

Röyksopp
All Things Live er en ledende aktør i den internasjonale underholdningsbransjen.

Selskapet i Norge jobber med musikk, humor og eventer. Vi tilbyr artistbooking, arrangerer festivaler og konserter og firmaeventer i alle størrelser, og representerer mange av landets største humortalenter. I tillegg drifter vi humorscenen Latter i Oslo.

Den norske avdelingen til All Things Live representerer til sammen over 230 musikkartister og komikere, og har over 100 ansatte. Årlig arrangerer vi over 2500 show og selger nærmere en million billetter. Vi promoterer også internasjonale artister som Justin Bieber, Andrea Bocelli, Rammstein, Shawn Mendes, Sam Smith, Nick Cave, Eminem og Robyn i Norge.

På festivalsiden arrangerer All Things Live årlig en rekke festivaler rundt om i landet, og tilbyr en fullskala festivaldrift fra a til å.

Vår eventavdeling jobber tett med større næringslivsaktører og det offentlige Norge. De siste årene har avdelingen gjennomført over 150 arrangementer årlig, som NHOs årskonferanse, VG-lista på Rådhusplassen og Strawberry Vinterkonferanse. I tillegg kommer konferanser, jubileum, kickoff, reise-arrangement og strategisamlinger i inn- og utland.

All Things Live eier og drifter også det ledende norske underholdningshuset Latter i Oslo som årlig gjennomfører over 750 show i alle størrelser, samt Stand UP Norge som er landets største bookingbyrå innen humor, med over tjue års erfaring og flere av landets morsomste komikere i stallen.

Part of All Things Live:

1 / 4

Gry Mølleskog

CEO

gry@allthingslive.com

Bjørnar Paulsen

COO

bjornar@allthingslive.com

Anine Nicolaisen

HR Direktør

anine@allthingslive.com

Elina Krantz

Partner og produsent - Stand Up Norge

23 11 88 20firmapost@standup.no

Hans Petter Haaland

Head of festivals

haaland@allthingslive.com

Vemund Vik

Daglig leder/ Regissør, Stand Up Norge

402 02 599vemund@standup.no

Jens Nesse

Daglig Leder - All In

4790737359jens@all-in.no

Jan Fredrik Karlsen

Kreativ Leder - All In

41452065jfk@all-in.no

Arne Svare

Seniorrådgiver

arne@komon-stageway.no

Sigve Prestnes

Manager / Promoter / Daglig leder Stageway Talent AS

sigve.prestnes@stageway.no

Jørgen Thue

Produsent / Manager / Daglig leder Stageway Teater AS

jorgen.thue@stageway.no

Marianne Jensen

Økonomi/Administrasjon

marianne@stageway.no

Jonas Svare

Advancing / logistikk

jonas.svare@stageway.no

Håvard Lyngstad

Økonomiansvarlig

haavard.lyngstad@allthingslive.com

Natalie Fryxell

Økonomimedarbeider

natalie@allthingslive.com

Rune Johansen

Økonomisjef

479 18 704rune.johansen@standup.no

Jeanette Juul

Økonomisjef

jj@all-in.no

Christian Wainwright Hveem

Regnskapsmedarbeider

christian.hveem@standup.no

Ana-Maria Pirsan

Økonomimedarbeider

Zivile Burksa

Kontor- og regnskapsmedarbeider - Stageway

zivilie.burksa@stageway.no

Geir-Tore Grinde

Agent

gt@allthingslive.com

Håvard Brekke Haugland

Agent

havard@allthingslive.com

Anita Halmøy Wisløff

Agent

anita@allthingslive.com

Knut Sannes

Agent

knut@allthingslive.com

Christina Jahren

Agent

christina@stageway.no

Svein Erik Kvamsdal

Agent / promoter

sveinerikkvamsdal@stageway.no

Magnhild Hansen

Bookingagent - Eventbyrå

987 65 178magnhild@standup.no

Amalie Moe

Bookingagent - Student / Forsvaret / Bedrift

938 08 189amalie@standup.no

Olav André Gravseth

Promotør / Prosjektleder / Innleie / Artistbooking - Klubbscenen

456 33 868oa@standup.no

Kine Enger

Artistbooking - Klubbscenen / Bookingagent – Bedrift - Stand Up Norge

kine.enger@latter.no

Emil Aarland

Promotør / Prosjektleder

400 13 619emil@standup.no

Rune Viken

Promotør / Prosjektleder / Innleie

982 32 092rune@standup.no

Olav Dale

Artistbooking – Klubbscenen / Prosjektleder Turnè / Produksjonskoordinator

41748806olav.dale@standup.no

Erika Firing

PR og Marketing Manager - All Things Live

erika@allthingslive.com

Erle Strøm

Head of Marketing and Communication

erle.strom@allthingslive.com

Rikke Helgesen

Agent / Promoter / Markedsføring - Stageway

rikke.helgesen@stageway.no

Alexandra Mieszkowska

Sosiale Medier og Web-ansvarlig

alexandra@allthingslive.com

Kristine Moen

Grafisk Designer og Digital Markedsfører

kristine.moen@allthingslive.com

Kristine Hansen

Markedsføring

marked@stageway.no

Aksel Xavier Rustad

Grafisk Designer

aksel@standup.no

Pia Norheim

Markedsføring - Latter/ Stand Up Norge

pia.abrahamsen@latter.no

Anders Bertin Engesund

Innholdsprodusent

anders@standup.no

Marte Storaas

Prosjektleder

marte@allthingslive.com

Grete Bjelde

Prosjektleder

grete@allthingslive.com

Martina Ferdér

Prosjektleder

martina@allthingslive.com

Rebekka Stenmarck

Prosjektleder

rebekka@allthingslive.com

Thea Nossen

Prosjektleder

thea@allthingslive.com

Julie Thorp

Prosjektleder

julie@allthingslive.com

Edvard Smith Save

Prosjektleder

edvard@stageway.no

Ingrid Alte Westman

Prosjektleder

ingrid.westman@allthingslive.com

Irja Eliassen

Prosjektleder

irja.eliassen@allthingslive.com

Emilie Slangsvold

Prosjektleder

emilie.slangsvold@allthingslive.com

Jørgen Reitan

Prosjektleder

jorgen.reitan@allthingslive.com

Billie (Merete Pascual)

Prosjektleder

billie@allthingslive.com

Håkon Alnes Antonsen

Prosjektleder

hakon.antonsen@allthingslive.com

Emilie Slangsvold

Prosjektleder

emilie.slangsvold@allthingslive.com

Espen Skau

Artist Project Manager

espen.skau@stageway.no

Gyro Leira

Artist Project Manager

gyro.leira@stageway.no

Ashley Stubbert

Producer / produsent

ashley@stageway.no

Magnhild Kleven

Daglig leder Latter

479 155 21event@latter.no

Denis Kastrat

Barsjef

bar@latter.no

Henrik Widerberg

Kjøkkensjef

kjokkensjef@latter.no

Kjetil Husøy

Teknisk sjef

906 18 137kjetil@latter.no

Bjarte Jørgensen

Lydtekniker

480 78 799tekniker@latter.no

Peer Osmundsvaag

Promotør

peer@allthingslive.com

Agnes Steen Eckersberg

Promotør

agnes@allthingslive.com

Toffen Gunnufsen

Festival Booker/Promotør

toffen@allthingslive.com

Ulrik Bugge

Produsent

ulrik@komon-stageway.no

Mats Larsson

Produsent

mats@komon-stageway.no

Ida Carlsen

Prosjektleder

ida@komon-stageway.no

Anne Marit Bergheim

Prosjektleder

annemarit@komon-stageway.no

Margrethe Meiner

Prosjektleder

margrethe@komon-stageway.no

Bengt Gabrielsen

Film/animasjon

bengt@komon-stageway.no

Susanne S. Bakken

Prosjektleder

92862698susanne@all-in.no

Marius Lie

Produsent

90749508marius@all-in.no

Stein Hjertholm

Produsent

90780274stein@all-in.no

Svein Sund

Kreativ Rådgiver

91782669svein@all-in.no

Laila Skogstad

Prosjektleder

91537248laila@all-in.no

Jan Kristian Kristoffersen

Produsent

45422609jan@all-in.no

Ingri Baumann

Prosjektleder

94477665ingri@all-in.no

Markus Foss

Produksjonsleder

95171000markus@all-in.no

ALL THINGS LIVE GLOBALT

Contact

All Things Live Middle East info.me@allthingsliveme.com Dubai Media City Building 2, Office 322 Dubai United Arab Emirates