Skip to content

Om All Things Live Norway

Röyksopp
All Things Live Norway er Norges ledende bookingbyrå og arrangørselskap.

Bookingbyrå-avdelingen representerer rundt 80 norske og nordiske artister, og har i mange år levert noen av de største og mest prestisjefylte artistene i Norden til et bredt publikum landet rundt.

Arrangør-avdelingen er ansvarlig for over 200 konserter i året. Vi promoterer konserter i alle størrelser og med et vidt spekter av artister. Kvalitet er i høysetet både når det kommer til musikk og produksjon. Justin Bieber, Andrea Bocelli, Rammstein, Shawn Mendes, Twenty One Pilots, Sam Smith, Nick Cave og KSI er bare noen få av mange konserter på skrytelisten.

All Things Live Norway er også ansvarlig arrangør for sommerfestivalen OSLO SOMMERTID, som går av stabelen hver sommer på Voldsløkka i Oslo.

ADMINISTRASJON OG ØKONOMI

Bjørnar Paulsen

Daglig leder

bjornar@allthingslive.com

Stine Mari Røverdatter

CFO, HR og Bærekraft

stine@allthingslive.com

Anders Bellsund Beil

Økonomimedarbeider

anders@allthingslive.com

BOOKINGAGENTER

Geir-Tore Grinde

Agent

gt@allthingslive.com

Håvard Brekke Haugland

Agent

havard@allthingslive.com

Anita Halmøy Wisløff

Agent

anita@allthingslive.com

Knut Sannes

Agent

knut@allthingslive.com

PR og Markedsføring

Pia Leinslie

Markedssjef

pia@allthingslive.com

Erika Firing

Markedskoordinator

erika@allthingslive.com

Stian Werme

Sosiale Medier og Web

stian@allthingslive.com

PROSJEKTLEDER – UTLAND

Marte Storaas

Prosjektleder

marte@allthingslive.com

Grete Bjelde

Prosjektleder

grete@allthingslive.com

Martina Ferdér

Prosjektleder

martina@allthingslive.com

PROSJEKTLEDER – INNLAND

Rebekka Stenmarck

Prosjektleder

rebekka@allthingslive.com

Thea Nossen

Prosjektleder

thea@allthingslive.com

Julie Thorp

Prosjektleder

julie@allthingslive.com

PROMOTØRER

Peer Osmundsvaag

Promotør

peer@allthingslive.com

Odd Inge Sneve

Promotør

odd@allthingslive.com

ALL THINGS LIVE GLOBALT