Skip to content

Om All Things Live Norway

Röyksopp
All Things Live er en ledende aktør i den internasjonale underholdningsbransjen.

Selskapet tilbyr artistbooking, samt arrangerer festivaler, og firmaeventer.  Porteføljen teller over 150 musikkartister og komikere.

Den norske avdelingen av All Things Live har rundt 100 ansatte som på tvers av alle avdelingene tilbyr alt som hører med i planlegging og gjennomføringen av et arrangement, alt for kunne tilby den ultimate kundeopplevelsen, uansett størrelse.

Kvalitet er alltid vår prioritet, både når det kommer til innhold og produksjon.

Årlig arrangerer vi som selskap over 2500 show i alle størrelser og selger rundt en halv million billetter for et bredt spekter av norske artister og komikere. I tillegg til promoterer vi internasjonale artister som Justin Bieber, Andrea Bocelli, Rammstein, Shawn Mendes, Twenty One Pilots, Sam Smith, Nick Cave og Robyn i Norge.

Vår eventavdeling jobber tett med både store næringslivsaktører og det offentlige Norge. De siste årene har de gjennomført over 150 arrangementer i året, som NHOs Årskonferanse, VG-lista på Rådhusplassen og Strawberry Vinterkonferanse i tillegg til konferanser, jubileum, kickoff, reise-arrangement og strategi-samlinger i inn- og utland.

På festivalsiden arrangerer All Things Live årlig en rekke festivaler rundt om i landet, og tilbyr en fullskala festivaldrift fra a til å.

All Things Live eier og drifter også det ledende norske underholdningshuset Latter i Oslo som årlig gjennomfører rundt 750 show i alle størrelser.

Part of All Things Live Norway: 

Stand Up Norge er stolte over å være landets største bookingbyrå innen humor, med over tjue års erfaring og flere av landets morsomste komikere i stallen.

Stageway AS produserer og formidler kultur og underholdning. Vi er artist-management. Vi er konsertbyrå og -promotør. Fra kontorer i Oslo og Bergen bygger vi artistkarrierer og produserer konserter og turnéer med artister fra inn- og utland. Vi produserer TV og teater, samt events for næringslivskunder. Og mye mer. Det har vi gjort siden 1981.

Komon-Stageway er en fullenterprise leverandør av det som hører med i planlegging og gjennomføringen av et arrangement, alt for kunne tilby den ultimate kundeopplevelsen, uansett størrelse.

HES arrangerer musikkfestivaler, markedsfører eventer og arrangerer enkeltkonserter. Vårt mål er å levere godt planlagte arrangementer som er optimalt tilpasset målgruppen, med en problemfri gjennomføring. Vi tar oss av hele arrangementet fra start til slutt. Booking, kontraktering av samarbeidspartnere, økonomistyring, leverandøravtaler, markedsføring, promotering, sosiale medier, billettsalg, områdeplan og selvfølgelig avvikling.

All-In er et eventbyrå som består av mennesker med lang erfaring innen event og kommunikasjon. Med erfaring fra blant annet VG Lista Topp 20, Nordic Choice / Vinterkonferanse, Nobels Fredsfest mm.

ADMINISTRASJON OG ØKONOMI

Bjørnar Paulsen

COO

bjornar@allthingslive.com

Gry Mølleskog

CEO

gry@allthingslive.com

Anine Nicolaisen

HR Direktør

anine@allthingslive.com

Håvard Lyngstad

Økonomiansvarlig

haavard.lyngstad@allthingslive.com

Natalie Fryxell

Økonomimedarbeider

natalie@allthingslive.com

Elina Krantz

Partner og produsent

23 11 88 20firmapost@standup.no

Kjersti La Motte

Daglig leder

kjersti@latter.no

Hans Petter Haaland

Daglig leder - HES

hp@hes.no

Vemund Vik

Regissør

402 02 599vemund@standup.no

Jens Nesse

Daglig Leder

4790737359jens@all-in.no

Jan Fredrik Karlsen

Kreativ Leder

41452065jfk@all-in.no

Arne Svare

Seniorrådgiver

arne@komon-stageway.no

Jørgen Thue

Produsent / Manager / Daglig leder Stageway Teater AS

jorgen.thue@stageway.no

Sigve Prestnes

Manager / Promoter / Daglig leder Stageway Talent AS

sigve.prestnes@stageway.no

Marianne Jensen

Økonomi/Administrasjon

marianne@stageway.no

Jonas Svare

Advancing / logistikk

jonas.svare@stageway.no

Jeanette Juul

Økonomisjef

jj@all-in.no

Christian Wainwright Hveem

Regnskapsmedarbeider

christian.hveem@standup.no

Rune Johansen

Økonomisjef

479 18 704rune.johansen@standup.no

BOOKINGAGENTER - MUSIKK

Geir-Tore Grinde

Agent

gt@allthingslive.com

Håvard Brekke Haugland

Agent

havard@allthingslive.com

Anita Halmøy Wisløff

Agent

anita@allthingslive.com

Knut Sannes

Agent

knut@allthingslive.com

Stian Werme

Innholdsansvarlig + Agent/Talentspeider

stian@allthingslive.com

Christina Jahren

Agent

christina@stageway.no

Emilie Slangsvold

Prosjektleder: Sarpsborgfestivalen + Booking: Verket Scene

emilie@hes.no

BOOKINGAGENTER - KOMIKERE

Magnhild Hansen

Bookingagent - Eventbyrå

987 65 178magnhild@standup.no

Amalie Moe

Bookingagent - Student / Forsvaret

938 08 189Bookingagent - Student / Forsvaret

Olav André Gravseth

Promotør / Prosjektleder / Innleie / Artistbooking - Klubbscenen

456 33 868oa@standup.no

PR OG MARKEDSFØRING

Erika Firing

Markedssjef - All Things Live

erika@allthingslive.com

Erle Strøm

Markedssjef - HES

erle@hes.no

Rikke Helgesen

Agent / Promoter / Markedsføring - Stageway

rikke.helgesen@stageway.no

Stian Werme

Innholdsansvarlig + Agent/Talentspeider

stian@allthingslive.com

Alexandra Mieszkowska

Sosiale Medier og Web-ansvarlig

alexandra@allthingslive.com

Kristine Moen

Grafisk Designer og Digital Markedsfører

kristine@hes.no

Irja Eliassen

Prosjektleder: Hvalstrandfestivalen Markedskoordinator

irja@hes.no

Kristine Hansen

Markedsføring

marked@stageway.no

Aksel Xavier Rustad

Grafisk Designer

aksel@standup.no

Pia Norheim

Markedsføring - Latter/ Stand Up Norge

pia.abrahamsen@latter.no

Anders Bertin Engesund

Innholdsprodusent

anders@standup.no

PROSJEKTLEDER – UTLAND

Marte Storaas

Prosjektleder

marte@allthingslive.com

Grete Bjelde

Prosjektleder

grete@allthingslive.com

Martina Ferdér

Prosjektleder

martina@allthingslive.com

PROSJEKTLEDER – INNLAND

Rebekka Stenmarck

Prosjektleder

rebekka@allthingslive.com

Thea Nossen

Prosjektleder

thea@allthingslive.com

Julie Thorp

Prosjektleder

julie@allthingslive.com

Edvard Smith Save

Prosjektleder

edvard@stageway.no

Ingrid Alte Westman

Prosjektleder: Verket

ingrid@hes.no

Irja Eliassen

Prosjektleder: Hvalstrandfestivalen Markedskoordinator

irja@hes.no

Emilie Slangsvold

Prosjektleder: Sarpsborgfestivalen + Booking: Verket Scene

emilie@hes.no

Jørgen Reitan

Prosjektleder: Lillehammer live Områdeansvarlig

jorgen@hes.no

ARTIST MANAGEMENT

Espen Skau

Artist Project Manager

espen.skau@stageway.no

Gyro Leira

Artist Project Manager

gyro.leira@stageway.no

Ashley Stubbert

Producer / produsent

ashley@stageway.no

LATTER

Magnhild Kleven

Eventsjef

479 155 21event@latter.no

Denis Kastrat

Barsjef

bar@latter.no

Henrik Widerberg

Kjøkkensjef

kjokkensjef@latter.no

Kjetil Husøy

Teknisk sjef

906 18 137kjetil@latter.no

Bjarte Jørgensen

Lydtekniker

480 78 799tekniker@latter.no

PROMOTER

Peer Osmundsvaag

Promotør

peer@allthingslive.com

Agnes Steen Eckersberg

Promotør

agnes@allthingslive.com

Toffen Gunnufsen

Festival Booker/Promotør

toffen@allthingslive.com

Rikke Helgesen

Agent / Promoter / Markedsføring - Stageway

rikke.helgesen@stageway.no

Svein Erik Kvamsdal

Agent / promoter

sveinerikkvamsdal@stageway.no

EVENT

Ulrik Bugge

Produsent

ulrik@komon-stageway.no

Mats Larsson

Produsent

mats@komon-stageway.no

Ida Carlsen

Prosjektleder

ida@komon-stageway.no

Anne Marit Bergheim

Prosjektleder

annemarit@komon-stageway.no

Margrethe Meiner

Prosjektleder

margrethe@komon-stageway.no

Bengt Gabrielsen

Film/animasjon

bengt@komon-stageway.no

Susanne S. Bakken

Prosjektleder

92862698susanne@all-in.no

Marius Lie

Produsent

90749508marius@all-in.no

Stein Hjertholm

Produsent

90780274stein@all-in.no

Svein Sund

Kreativ Rådgiver

91782669svein@all-in.no

Laila Skogstad

Prosjektleder

91537248laila@all-in.no

Jan Kristian Kristoffersen

Produsent

45422609jan@all-in.no

Ingri Baumann

Prosjektleder

94477665ingri@all-in.no

Markus Foss

Produksjonsleder

95171000markus@all-in.no

ALL THINGS LIVE GLOBALT

Contact

All Things Live Middle East info.me@allthingsliveme.com Dubai Media City Building 2, Office 322 Dubai United Arab Emirates